داروی آمیلا با تقویت پیاز مو و افزایش خون رسانی به پوست سر مانع ریزش موی سر می شود. در ساخت این محصول از عصاره گیاهانی استفاده شده است که تأثیر بسیار زیاد آنها در تقویت و سلامت مو به اثبات رسیده است. این ترکیبات حاوی مواد موثری است که به عمق پوست سر نفوذ کرده و باعث تقویت، رشد و سلامت مو می گردد.

مکانیسم اثر داروی آمیلا، داروی آمیلا درمان ریزش مو می تواند ریزش مو را به طور کامل متوقف کند و بعد از دو ماه مصرف دوباره موها براق و بلند خواهند شد. حلول آمیلا باعث تقویت و ترمیم فولیکول های مو شده و رشد موها را افزایش می دهد. علاوه بر این سبب تحریک و رشد موهای آسیب دیده شده و از ریزش آنها جلوگیری می کند. محلول آمیلا ریزش مو را حداکثر با ۱۲ بار استفاده در طول یک ماه کاملا متوقف خواهد کرد. در کسانی که ریزش موی بسیار شدید دارند حداکثر طی ۲ ماه مصرف ریزش موی آنها متوقف می شود. خواص درمانی آمیلا موجب افزایش خون رسانی به پوست سر و پیاز مو، تنظیم چربی سر و ایجاد محیط مناسب برای رشد مو و تامین مواد مورد نیاز بدن جهت ترمیم موهای آسیب دیده و رشد مجدد مو ها می گردد.

نحوه مصرف داروی آمیلا، پکیج آمیلا شامل 1 قطره و دو بسته پودر شامپو می باشد. در هر بار مصرف باید 2 ساعت قبل از حمام تعداد 10 قطره را بر روی نقاطی از سر که دارای ریزش مو هست و یا دارای طاسی است بریزید و به مدت 10 دقیقه با انگشتان دست کف سر را ماساژ بدهید. 2 ساعت بعد از آن باید به حمام بروید و ابتدا سر را با آب خیس کنید و به مقدار یک قاشق چای خوری از پودر شامپو را بر روی کف دست بریزید و چند قطره آب به آن اضافه کنید تا حالت خمیری به خود بگیرد بعد از آن پودر را به کف سر ریخته و به مدت چند ثانیه کف سر را با پودر شامپو شستشو دهید و بلافاصله سر را با آب به طور کامل بشویید، این کار را باید سه مرتبه تکرار کنید.

کمربند UIC برای تسکین فوری درد کمر

رباسین درمان سوختگی

داروی گیاهی آمیلا درمان ریزش مو و رویش مجدد مو ها

مو ,سر ,ریزش ,آمیلا ,داروی ,پودر ,ریزش مو ,سر را ,را با ,پودر شامپو ,بعد از

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین ارسال ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

وبلاگ تخصصی آفی علیرضا روشناس | واسطه معتبر خرید و فروش اکانت کلش رویال DR Sabz بهارطب song write فروشگاه های زنجیره ای آسیادوچرخ شناخت تکنولوژی های روز دنیا ^Midnight Café^ نمایندگی کناف ایران (کی پلاس) در تهران