همه کسانی که دارای پوست صاف و شفاف هستند ضرورتا از اهالی کشور های اروپایی و اهل فرانسه نیستند. اگر دقت کنید در میان وسایل افرادی که دارای پوست سالمی هستند احتمالا یک محلول میسلار واتر خواهید دید. این محلول مراقبت از پوست زمان زیادی است که در کشور فرانسه استفاده می شود. شکل ظاهری آن مثل آب می ماند و تنها ریختن چند قطره از آن بر روی پنبه می تواند آرایش روی صورت شما را به طور کامل پاک کرده و پوست صورت را تمیز نماید.

میسلار واترها حتی سخت ترین آرایش های ضد آب را با کمترین سوزش و فشار به پوست از بین می برند. به گفته دبرا جلیمان، متخصص پوست مستقر در نیورک میسلار واتر ها حاوی الکل نیستند و فقط شامل مولکول های میسل هستند که به مواد آرایشی بر روی پوست حمله کرده و آنها را از بین می برند.

میسلار واتر چیست ؟
به گفته شیمیدان آرایشی جوزف سینكوتا، میسلار واتر شامل ترکیبی از آب تصفیه شده است و مواد آبرسان شامل گلیسرین و غلظت کمی از سورفاکتانت های خفیف می باشند. مولکول های سورفاکتانت های خفیف به طور طبیعی در کنار هم قرار می گیرند تا اجزا میکروسکوپی کروی شکلی به نام میسل تشکیل شوند. میسل ها مانند آهن ربا به مواد آرایشی و روغن میچسبند و زمانی که شما پنبه آغشته به میسلار واتر را بر روی صورت می کشید بدون هیچ سوزش و دردی تمام آرایش را از روی صورت شما پاک می کند. فرمول میسلار واتر آنقدر سبک و ملایم هست که بعد از پاک کردن آرایش نیاز به شستشو صورت نیست و مواد مرطوب کننده ناشی از میسلار واتر می تواند بر روی پوست بماند تا جذب آن شود.

کمربند UIC برای تسکین فوری درد کمر

رباسین درمان سوختگی

داروی گیاهی آمیلا درمان ریزش مو و رویش مجدد مو ها

میسلار ,پوست ,واتر ,روی ,های ,صورت ,میسلار واتر ,بر روی ,روی صورت ,از بین ,سورفاکتانت های

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین ارسال ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

خرید و فروش عطر و ادکلن اصل و برندو اورجینال _فروشگاه اینترنتی معصومی مرکز تخصصی تولید و واردات انواع سیستم های کنترل تردد و راهبند اتوماتیک خط خطی های یک serek فال ، قیمت آگهی استخدام تیم شناگران فتح یادداشت های یک پسر دنیای برنامه نویسی ایرون تعمیر تلویزیون سونی گلچین شاهکارهای قرآنی